Zyrtare/ Rezultatet negative të Kosovës, vjen menjëherë shkarkimi i trajnerit Shaland

Kosova humbi në shifrat 1-2 ndaj Gjeorgjisë, duke marrë humbjen e radhës në grupe dhe duke vazhduar me rezultatet negative. Menjëherë ka ardhur edhe vendimi i FFK-së, që ka shkarkuar trajnerin Shaland.

Nëpërmjet një njoftimi vjen komunikimi se Shaland ka ndërprerë bashkëpunimin me dardanët që duhej të vazhdonte deri në 2022. Pavarësisht se FFK ka shprehur besimin se do të vazhdonin me Shaland deri në fund. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online