VIDEO/ Tensione në fund te Laçi-Kukësi, Limaj dhe Prenga në limitet e kartonit të kuq

0

Ndeshja mes Laçit dhe Kukësit po vazhdon në shifrat 2-0 teksa jemi në minutat e fundit. Por përveç spektaklit që po ofron sfida nuk mungon edhe tensioni. Prenga i aktivizuar në fushën e lojës në minutën e 82 ka kryer ndërhyrje tërësisht të ashpër ndaj Limaj.

Asnjë qëllim për të prekur topin teksa lojtari i Kukësit e ka “gënjyer” me lëvizjen e tij për t’iu shkëputur kundërshtarit. Në këtë moment është Limaj që shkon për t’u sqaruar me Prengën duke e goditur lehtë me kokë. Arbitri ka ndëshkuar të dy futbollistët me karton të verdhë, ndërsa ishin në limitet e përjashtimit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.