VIDEO: Slovani shënon me penallti të vjedhur, Feronikeli i përgjigjet “flakë për flakë”

0

Pas 61 minutave lojë, Feronikeli e pa veten ne disaavantazh të dyfishtë. Pas goli të Nono në minutën e 9-të, vendasit shënuan sërish pas një ore lojë, me një penallti shumë të dyshimtë.

Gjithsesi, avantazhi 2-0 zgjati vetëm 6 minuta, pasi Hoti në 67’ shkurton diferencat dhe shënon një gol shumë të rëndësishëm jashtë fushe.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.