VIDEO/ Skena e pështirë! Rudiger po tallej me lojtarët e Japonisë në vrapim, hakmarrja shërbehet në “pjatë të ftohtë”

0

Gjermania është “turpëruar” nga Japonia në humbjen me shifrat 1-2. Gundogan i kaloi pancerat në avantazh, ndërsa më pas erdhi përmbysja. Skena më e pështirë është ofruar nga ana e mbrojtësit Rudiger.

Ky i fundit ka nisur që të tallet me lojtarët e Japonisë për shkakun e fizikut të tyre dhe mënyrës së vrapimit. Në fund, hakmarrja shërbëhet në “pjatë të ftohtë” dhe po këta futbollistë arritën që ta përmbysnin në 1-2. /Sport Ekspres/

Video edited on Kapwing

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.