Personi që bëri zgjedhjen më idiote në Botëror! Vendosi 180 mijë dollarë për të fituar 20 mijë dollarë, Argjentina e la

0

Një bastvënës po bën xhiron e rrjeteve sociale. Gjatë ditës së djeshme do të vendosej një shumë e frikshme prej 180 mijë dollarësh në favor të Argjentinës. Aty do të vinte befasia më e madhe, pasi Arabia Saudite arriti të përmbyste rezultatin në 1-2.

Një zgjedhje e tillë konsiderohet jo pak idiote pasi personi në fjalë do të fitonte 180 mijë dollarë në total. Të rrezikosh 160 mijë dollarë për të fituar 20 mijë dollarë dhe në fund të dalësh pa asgjë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.