VIDEO/ “Si Tirona e Partizani, kësaj here nuk patën sukses”! Ndizen shkodranët, vetëm nga…Luiz Ejlli

0

Luiz Ejlli është personi më i komentuar dhe i ndjekur së fundmi në Shqipëri. Veçanërisht në Shkodër, për shkakun e origjinës së tij. Konkurrenti i Big Brother VIP Albania këtë herë ka zgjedhur që të këndojë për futbollin.

“Si Tirona e Partizani, kësaj herë s’patën sukses. Prençi, Noka e Zmijani, mbrojtje të fortë si Mur Kinez, ohej. Vllazni, Vllazni, moj Vllaznia jonë”, shprehet Luizi. E gjitha kjo situatë kjo entuziazmuar tifozët shkodranë që ndihen me afër titullit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.