VIDEO/ Shtylla i mohoi golin në derbin kundër Seviljës, Myrto Uzuni e la fatin në Spanjë me Kombëtaren

Myrto Uzuni luajti nga minuta e parë në derbin ndaj Seviljes, në atë humbje të Granadas me shifrat 4-2. Sulmuesi shqiptar kishte edhe disa detyra mbrojtëse gjatë ndeshjes teksa në krahun e tij dhe pas ikjes së kundërshtarit do të vinte goli i dytë i Seviljës.

Megjithatë sulmuesi shqiptar u përpoq që të rregullonte gjithçka për të shënuar golin e barazimit në minutën e 86, ku do të rezultonte goli i parë në La Liga. Goditja e Uzunit gjeti shtyllën e Seviljes, me fatin që është lënë në Spanjë pas asaj ndeshje me Kombëtaren ndaj Spanjës. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online