VIDEO/ Shqiptarët të çmendur pas futbollit, tifozët e Milanit mblidhen në sheshin Skënderbej për të festuar titullin

0

Shqiptarët janë të çmendur pas futbollit! Jo vetëm në mbështetje të Kombëtares, por edhe të ekipeve europiane. Në sheshin Skënderbej është bërë gjithçka gati për të ndjekur përballjen mes Sasuolos dhe Milanit.

“Milan Club Albania” njofton se në këtë vend do të bëhet edhe grumbullimi. Kuqezinjëve iu mjafton një pikë për t’u shpallur kampion në garën e madhe me Interin që ka zgjatur për gjithë javët e fundit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.