Takimet e para me Ibrahimovic janë të çuditshme, lojtari i Milanit rrëfen të tijën: Më goditi në kokë, pse nuk po flet…

0

Një takim i parë me Zlatan Ibrahimovic do të jetë gjithmonë i çuditshëm, nuk ka sesi të jetë ndryshe. Lojtari i Milanit, Messias, mbërriti mes shumë paragjykimeve në San Siro. Megjithatë ka arritur të jap kontributin e tij në Champions League dhe Serie A, atje ku Milani po rikthehet te titulli kampion.

Këtë herë Messias ka treguar bisedën e njohjes me Ibrahimovic. “Më goditi një herë në kokë. Ishte hera e parë që ne u pamë së bashku dhe po hanim. Më tha: “Përse nuk po flet? Po është më mirë që të mos flasësh, ti punon dhe mua më mjafton kjo”, ka thënë Messias. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.