VIDEO/ Shpërtheu në lot dhe më pas u kthye në boksier, Romelu Lukaku godet me grusht pankinën pas eliminimit

0

Nëse Belgjika është eliminuar nga Botërori i Katarit një peshë e madhe e fajit shkon mbi Lukakun. Ky i fundit ka shpërdoruar raste flagrante kundër Kroacisë, pa arritur që t’i japi fitoren Kombëtares së tij në finalen e madhe.

Menjëherë pas mbylljes së ndeshjes, Lukaku ka shpërthyer në lot. Më pas ia ka nxjerrë inatin pankinës duke e goditur me grusht. Gjithashtu lojtari i Interit është ngushëlluar nga Henry. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.