VIDEO) Shorti me Shkëndijën, Montela, Bonuçi & Co futen në… google!

0

Shkëndija-Milan… Nëse për skuadrën tetovare ka qenë një lajm i mrekullueshëm, pasi kanë “gjetur” skuadrën më prestigjioze të shortit të Europa League, në anën tjetër, te kuqezinjtë, momenti i shortit dhe goglave ka ngjallur shumë pikëpyetje dhe habi.

Atë e panë direkt në transmetim trajneri Montela, drejtori sportiv Mirabeli, ish-portieri Abiati dhe mbrojtësi Bonuçi, teksa edhe përgjegjësi për komunikimin, i cili menjëherë u fut në google dhe bëri kërkim, duke thënë se do të jetë derbi “kuqezi”, pasi dalloi ngjyrat. Menjëherë nisi interesimi për distancën dhe aeroportin e Shkupit sa larg stadiumit ishte. Abiati gjeti distancën me 50 km dhe nisën të shkëmbeheshin mendimet.

LIVE! ?Let's get behind-the-scenes as we discover our next #UEL opponents at Milanello ?Scopriamo insieme a Milanello i nostri prossimi avversari in Europa League ?

Gepostet von AC Milan am Freitag, 4. August 2017

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online