VIDEO/ Shihni momentin me zvarritjet në tokë, tifozët e Feynordit dhe ata të Romës duke u përleshur në tribunën e Air Albania

Tifozët e Feynordit dhe të Romës janë përleshur jo vetëm jashtë stadiumit, por edhe brenda “Air Albania”. Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se disa italianë kishin hyrë gabimisht në tribunën ku duhej të qëndronin holandezët.

Menjëherë ka ardhur edhe përplasja, teksa janë shtrirë në tokë duke zhvilluar atje përplasjen e tyre. Sherri ka nisur në tribunën e Feynordit, ndërsa atmosfera ka qenë e ndezur edhe para finales së Conference League. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online