VIDEO/ Çfarë i ndodhi? Sjellja e mbrojtësit të Romës në Tiranë i çudit të gjithë, godet vetëm grusht pas fitores së trofeut

0

Sjellja e Mancinit pas trofeut të fituar në Tiranë i ka çuditur të gjithë. Roma arriti që të mposht Feynord, duke ngritur në qiell trofeun e Conference League. Ndërkohë mbrojtësi i kryeqytetasve, Mancini, ka reaguar në mënyrë të çuditshme.

Dy herë dhe në dy raste të ndryshme, lojtari është shfaqur shumë nervoz duke goditur shokët e skuadrës me grusht. Një sjellje e pakuptueshme dhe nervozitet që nuk mund të shpjegohet për sa kohë që futbollisti luajti për 90 minuta në Tiranë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.