VIDEO/ Shihni kush u kthye! Talenti i Shqipërisë i kalon të gjithë dhe… Gol! Anis Mehmeti kthehet në yll në Angli

Pas një periudhe të gjatë të vështirë, Anis Mehmeti kthehet sërish të bëjë yllin në Angli. Sulmuesi anësor shqiptar ka shkëlqyer sot me Bristolin, duke bërë atë që di të bëjë më mirë. Mehmeti i ka dribluar të gjithë kundër Hull Sitit dhe më pas e ka dërguar topin në rrjetë.

Goli i tij solli barazimin e përkohshëm 2-2, ndërsa më pas Knight-i shënoi golin e tretë për Bristolin, që më pas vulosi edhe fitoren. Një gol me mjaft peshë për Mehmetin, që mund të shënojë pikën e kthesës për të./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online