VIDEO/ Shihni golin e pabesueshëm që Qazim Laçi shënoi në Francë, sinjali për Kombëtaren dhe afrohet më shumë me Ligue 1

0

Qazim Laçi ka arritur të shënojë një super gol në ndeshjen mes Ajacios dhe Nimes. Në minutën e 48 të takimit do të vinte predha nga distanca e mesfushorit të Shqipërisë që ishte e pamundur për t’u ndalur nga portieri kundërshtar.

Pas këtij goli, Ajaccio ka siguruar tre pikët që e afrojnë më tepër me vendin e dytë, vetëm një pikë larg. Nëse do të arrihet pozicioni i dytë në renditje, atëherë Ajaccio merr menjëherë biletën që të ofronte ngjitjen në elitën e futbollit francez. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.