VIDEO/ Sa shumë do të thotë për të! Me zor priste rënien e bilbilit, Ronaldo feston si të ketë fituar Champions-in

0

Manchester United kanë marrë një fitore me përmbyje kundër Atalantës. Ishte goli i Ronaldos në minutën e 81-të ai që çoi peshë tifozët në “Old Trafford”, duke siguruar kështu 3 pikët. “Djajtë e kuq” janë ende shumë larg kualifikimit, por kjo fitore do të thoshte shumë për CR7-n.

Portugezi me zor ishte duke pritur vërshëllimën përfundimtare të arbitrit dhe sapo ajo vjen shpërthen në menjëherë në festë. I ulur në gjunjë dhe me ulërimën që “pushton” stadiumin, Ronaldo feston si të kishte fituar Champions League, e jo thjesht një ndeshje të radhës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.