VIDEO | Reali prezanton projektin e stadiumit

0

Real Madrid do të ketë një nga stadiumet më të mira në botë, për të mos thënë më të mirin. Pak minuta më parë “galaktikët” kanë prezantuar përmes një postimi në “Facebook” projektin për stadiumin që do t’i nënshtrohet një rikonstruksioni.

Mahnitës duket nga pamjet, pasi bëhet fjalë për një impiant që do të jetë i gjithi i mbuluar, por me sistem lëvizës të pjesës së sipërme. Ashtu siç kanë premtuar më parë drejtuesit kushtet në brendësi të Santiago Bernabeut do të jenë akoma dhe më komode, ndaj tani vetëm duhet të presim.

Për më tepër shijoni videon e mëposhtme, e cila të lë pa fjalë.

The new Santiago Bernabéu Stadium

? The new Estadio Santiago Bernabéu! #RealMadrid

Gepostet von Real Madrid C.F. am Montag, 8. Oktober 2018

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.