VIDEO/ Radhë të gjata te tifozët e Vllaznisë për një biletë në stadium, ka probleme me internetin

Tifozët e Vllaznisë janë dyndur te sporteli i stadiumit “Loro Boriçi” për të siguruar biletën për ndeshjen kundër AEL Limasol. Nisur edhe nga ndeshja e fundit me Siroki Brijeg, interesimi i sportdashësve shkodran është në kulmin e tij me dëshirën për t’i dhënë mbështetje maksimale lojtarëve.

Por një problem me internetin ka krijuar radhë dhe pakënaqësi te tifozët që duhej të prisnin për disa orë. Sa i përket mendimit për ndeshjen me AEL, mbizotëron optimizmin për përmbysjen e madhe siç ndodhi me Siroki Brijeg në bazë të raportimit nga “TV Rozafa”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online