VIDEO/ PSG rrezikon të mbetet pa trofe, një rival i ri po zbritjes nga froni miliardat e sheikëve

Lille fiton 2-0 ndaj Nices, duke e shkuar e sigurt drejt fitimit të titullit kampion. Skuadra me buxhet mjaft të ulët, pritet të shkruajë historinë dhe të zbresë nga froni miliardat e sheikëve të PSG-së. Yilmaz në të 13-tën dhe Celik në të 56-tën, fituan tre pikët mjaft të rëndësishme të Lilles.

Gjërat nuk po shkojnë mirë skuadrën e PSG-së, të cilët edhe pse fituan ditën e sotme, e kanë mjaft të vështirë për të fituar kampionatin. Brenda pak ditëve, parizienët rrëzikojnë të humbin në dy fronte, Champions League dhe Ligue 1./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

https://twitter.com/muratseener/status/1388604010966528006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online