VIDEO/ PSG merr tre pikët edhe pa Messi-n, Montpellier ishte “viktima“ e radhës për parisienët

PSG vazhdon të jetë skuadra më në formë e momentit në Europë, teksa në 8 ndeshjet e para kanë siguruar 24 pikë të plota. “Viktima e radhës” ishte Montpellier, të cilin PSG e mundi me mjaft lehtësi. Goli i parë i takimit u shënua nga Gueye në minutën e 16-të, pas një asisti të Di Marias.

Edhe pse me mungesën e Messit, parizienët dhuruan një shfaqje fantastike me anë të Neymar dhe Mbappe. Pas administrimit të lojës për 89 minuta, do të ishte Draxler që do ta shënonte golin e sigurisë për PSG, duke i dhuruar skuadrën tre pikë mjaft të vlefshme./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

https://twitter.com/BrianLamolinai1/status/1441870020288471041

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online