VIDEO/ Prekje të topit që të vendosnin në gjumë! Shihni sesi Pedro “u tall” me Zaniolon, shuplakë edhe për Murinjon

0

Lacio arriti që të fitonte derbin e kryeqytetit në Serinë A duke mundur me shifrat 3-2 Romën. Një prej lojtarëve më të mirë në fushën e lojës dhe që shënoi golin e dytë ishte Pedro. Ky i fundit shkëlqeu dhe nuk ngurroi të festonte para syve të Murinjos.

Trajneri portugez do ta largonte nga Roma si një lojtar me cikël të mbaruar. Por Pedro u rikthye me nivelet më të larta te Lacio, duke treguar se nuk e ka thënë ende fjalën e fundit. Driblimi që ky futbollist i ka bërë Zaniolos duke “e vendosur në gjumë” më lëvizjet e tij ka marrë vëmendje të madhe në rrjetet sociale. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.