VIDEO/ Po priste të dilte topi jashtë që të hynte për penalltitë, goli i Interit “tërbon” Bonuçin

Superkupa e Italisë është mbyllur me emocione të mëdha, teksa Interi mori një fitore me një gol në minutën e 120. Juventusi po përgatitej për penalltitë dhe për këtë arsye Alegri urdhëroi Bonuçin të bëhej gati për të hyrë në fushë në mënyrë që të ekzekutonte 11 metërshin.

Ndërkohë që mbrojtësi po priste në vijat kufizuese që topi të dilte jashtë për t’u kryer zëvendësimi, Aleksis Sançez bën atë që më pak pritej dhe tund rrjetën në frymën e fundit. Një gol ky që tërbon Leonardo Bonuçin, i cili shfryn nervat me një prej anëtarëve të stafit të Interit, teksa kamerat e filmojnë duke e shtyrë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online