VIDEO/ Plas sherri pas derbit Tirana-Partizani, ndërhyn policia për të shoqëruar disa tifozë

0

Atmosfera ishte e zjarrtë dhe fantastike në Air Albania atje ku Tirana fitoi ndaj Partizanit në shifrat 1-0. Vesel Limaj vendosi me golin nga penalltia, duke i dhënë triumfin e shumëpritur bardhebluve. Ndërkohë menjëherë pas këtij takimit, duket se ka pasur edhe përplasje mes tifozerive.

“Sport Albeu” tregon momentin kur policia ndërhyn për të kapur disa persona dhe për t’i shoqëruar pasi nisën përplasjen mes tyre. Në vazhdim do të ketë më tepër informata për të zbardhur ngjarjen e plotë. /Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu Sport (@sportalbeu)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.