VIDEO/ Pioli është Papa i vetëm që njohin dhe i falen në Itali, tifozët e Milanit ngrenë në peshë vendin para ndeshjes me Sasuolon

0

Milani do të përballet në ditën e sotme ndaj Sasuolos. Në këtë përballje mund të marrin fund edhe 11-vitet e pritjes për të shkuar te titulli kampion. Kuqezinjëve u mjafton vetëm një barazim ose fitore për të zyrtarizuar përfundimisht titullin kampion.

Tifozët e Milanit janë mbledhur së bashku duke ngritur në peshë vendin, për të dhuruar spektakël pak orë para ndeshjes. Një pankartë që ka marrë vëmendjen e mediave ishte ajo ku Pioli shfaqej si Papa, i vetmi që mbështetësit kuqezinjë i falen në këtë moment. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online