VIDEO/ Përse gjithmonë Maguire? Tjetër gabim skandal i mbrojtësit, i kushton humbjen Manchester United

0

Manchester United po humbet ndaj Betis me shifrat 0-1. Vetëm një gol po vendos këtë miqësore deri tani dhe si gjithmonë protagonist është mbrojtësi Harry Maguire, që nuk ndalet me gabimet.

Një humbje topi në mesfushë do të sillte golin e Betis. Ëilliams nuk do të gabonte në minutën e 29, për t’i marrë maksimumin një aksioni i cili u prodhua nga gabimi i Maguire. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online