VIDEO/ Përplasje mes tifozerive në Korçë

0

Incidente para ndeshjes me Skënderbeut dhe Kukësit. Përplasje në distancë mes dy tifozerive, të shara por dhe hedhje gurësh. Tashmë tifozët janë brenda ambienteve të stadiumit, megjithatë klima nuk duket aspak pozitive.

Plas SHERRI mes tifozëve të Skënderbeut dhe Kukësit jashtë sta…

ME VIDEO/ Plas SHERRI mes tifozëve të Skënderbeut dhe Kukësit jashtë stadiumit në Korçë, grushta dhe gjuajtje me gurë

Gepostet von Fax Web 1 am Samstag, 2. Dezember 2017

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.