VIDEO | Përfundoi “nokaut” në tapet, futbollisti i Napolit e merr me humor

0

Amin Junes përjetoi një ndeshje të çuditshme këtë fundjavë kundër Frozinones. Sulmuesi shtatshkurtër i Napolit ishte autori i një goli mjaft të bukur, por përveç emocioneve të golit gjermani përjetoi dhe dhimbje aspak të këndshme.

Një top i goditur me forcë nga mbrojtësi Goldaniga për pak sa nuk e la pa ndjenja futbollistin e Napolit, por më pas gjithçka është marrë me humor. Vetë Junes postoi videon e episodit në fjalë në llogarinë e tij në twitter.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.