VIDEO/ Pamje të rënda në UFC! Thyen këmbën dhe nuk guxon ta shoh me sy, vetëm 10 sekonda në Florida

0

Luftëtari i UFC, Chris Weidman, ka pësuar një dëmtim të rëndë në spektaklin që u zhvillua në Florida. Ndeshja e tij kundër Juraj Hall ka zgjatur 10 sekonda dhe kundërshtarit nuk i është dashur që të bëjë asnjë goditje për të fituar përballjen.

Weidman provoi që të godiste kundërshtarin te këmbët, ndërsa Hall mbrojti veten. Menjëherë do të vinte ulërima e madhe nga Ëeidman që theu këmbën dhe përfundoi i shtrirë në dysheme. Duke e kuptuar më së miri problemin, Ëeidman as që guxoi për të parë gjendjen ku ndodhej. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.