VIDEO/ Nuk ndryshon kurrë! Kacafytjet e Pepes shfaqen ndaj Stërling, i kishte ardhur “në majë të hundës”

Ulërimat e Pepes duke u drejtuar te kundërshtari i shtrirë dhe gati për kacafytje i kishin munguar tifozëve, ndërsa ishin të shpeshta gjatë kohës që mbrojtësi luante te Reali i Madridit. Transferimi i tij drejt Portos ka bërë që të zhvendoset paksa nga vëmendja mediatike, por rikthehet në “Champions League”.

Në përballjen ndaj Manchester City-t, Pepe kthehet dhe e ngre zërin ndaj Sterling. Me gjurin e vendosur dhe shkeljen e dorës ndaj yllit të City-t, mbrojtësi shpëton mirë pa u ndëshkuar rëndë. Ky veprim ka ardhur pasi Stërling rrëzohej shumë herë në fushën e lojës, teksa Pepe kërkon një futboll më burrëror. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online