VIDEO/ Nuk kalohet këtu! Kur Berat Gjimshiti bëhet muri i pakalueshëm, dy ndërhyrjet që tregojnë pikën ku ka mbërritur

Shqipëria barazoi në shifrat 0-0 kundër Uellsit, duke u treguar edhe njëherë e konsoliduar në mbrojtje. Për herë të parë kuqezinjtë mund të rezistonin edhe për 90 minuta të tjera pa pësuar gol.

Kumbulla-Gjimshiti-Ismajli ishin treshja që dëshmuan qartazi vlerat e tyre dhe përligjën ekipet që luajnë në Serinë A. Mbrojtësi i Atalantës ka bërë një ndërhyrje të dyfishtë duke nxjerë tabelën: “Nuk kalohet këtu”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online