VIDEO/ Nuk i ka harruar ende aftësitë, Ancelotti merr topin dhe shpalos vlerat në stërvitje

0

Reali i Madridit do të përballet ditën e nesërme ndaj Shaktarit, ku skuadra e Ancelottit do të tentojë të grumbullojë tre pikë mjaft të rëndësishme dhe të marë kreun e klasifikimit. Ditën e sotme madrilenët janë stërvitur në Ukrainë dhe momenti më i veçantë është dhuruar nga vetë trajneri.

Përveç aftësive gjeniale në menaxhimin e lojtarëve, Ancelotti duket se nuk i ka harruar aftësitë teknike të tij në fushën e lojës. Italiani është parë duke luajtur me topin, dhe duke bërë free style me të./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.