VIDEO/ Nuk i interesoi as që qëndroi në stol, Marash Kumbulla futet në fushë dhe valvit mes krenarisë flamurin shqiptar

Roma arriti të fitonte trofeun e Conference League në Tiranë me shifrat 1-0. Ndërkohë për fatin e keq, Murinjo vendosi që Marash Kumbulla të mos merrte asnjë minutë të vetme ndaj Feynord, duke mos e preferuar në asnjë prej ndërrimeve.

Gjithsesi mbrojtësi shqiptar nuk ishte aspak i mërzitur dhe i dëshpëruar. Menjëherë pas mbylljes së takimit, Kumbulla ka hyrë në fushë duke valëvitur flamurin e Shqipërisë mes krenarisë në Air Albania. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online