Video | Njihuni me portierin më të shëndoshë në planet

0

Portieri i përfaqësueses së Seishels, Dejv Musard, ka shijuar disa momente fame, pasi një video e tij gjatë ndeshjes midis Seisheles dhe Nigerisë ka bërë xhiron e botës, për shkak të përmasave të mëdha të gardianit.

Fatkeqësisht, Musard nuk ka mundur të bëjë një paraqitje të mirë, pasi skuadra e tij është mundur 3-0 dhe një ndër golat ishte një autogol nga vetë ai.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.