VIDEO/ Një yll qendron dhe një tjetër largohet! Di Maria shpërthen në lot pas golit, lë dhomën e zhveshjes me përqafime pas 7 viteve

0

PSG-ja pati një ditë intentensive sa i përket të ardhmes së lojtarëve të saj. Një yll si Mbapeja qendroi dhe një tjetër u largua. Bëhet fjalë për Angel Di Marian. Futbollisti argjentinas i ka dhënë fund marrëdhënies së tij me gjigantin frances pas plot 7 viteve.

Një moment prekës ky për Di Marian, që shpërthen në lot pas golit të shënuar kundër Metzit. Pas përfundimit të ndeshjes, lojtari argjentinas ka përqafuar shokët e skuadrës në dhomën e zhveshjes./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online