VIDEO/ Nga 0-2 në 4-3, Laçi merr një fitore të madhe dhe me shumë emocione kundër Teutës së Martinit

0

Laci ka marrë një fitore të madhe dhe emocionuese kundër Teutës së Martinit me shifrat 4-3. Takimi foli për durrsakët në fillim, teksa Lorenzo Vila dhe Kallaku e dërguan rezultatin në 0-2. Por festa e Teutës nuk zgjati shumë. Adeleke dhe Babatunde rikthyen ekuilibrin brenda tre minutash.

Laci e rriti marshin dhe do të shënonte dy herë të tjera në pjesën e dytë me Ujkën dhe Adeleken. Gruda shkurtoi diferencat në 4-3 në minutat e fundit, duke i dhënë kështu fund këtij spektakli golash. /Sport Ekspres/

 

LAÇI: Dajsinani, Duka, Roganoviç, Velkoski, Ziko, Ujka, Babatunde, Manellari, Mazrekaj, Adeleke, Shkurtaj.

TEUTA: Qirko, Jazxhi, Qaqi, Kuros, Marku, Karabeci, Beqja, Kallaku, Kotobelli, L. Vila, Gruda.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.