(VIDEO) Nejmar-Hezus, topi nuk prek kurrë tokën!

Dikur, shkodranët kishin një batutë sa i përket brazilianëve… “Mund të luajnë edhe mbi tjegulla pa thyer asnjë…”. Ndoshta një ditë do të luajnë edhe në një skuadër klubi, por për momentin po e bëjnë në Seleçao, me Brazilin. Gabriel Hezus, ylli i Sitit, dhe Nejmar Zhunior, ai i PSG-së, kanë dhuruar spektakël në nxemjen përpara ndeshjes, teksa tifozët kanë nxjerrë  celularët dhe kanë filmuar. Praktikisht, nga porta në portë, duke bërë gjithë fushën përqark, kanë mbajtur topin në ajër me pasime pa e lënë të bjerë në tokë. Nuk besoni? Shikoni videon…

https://www.youtube.com/watch?v=y5dxmGLlGjo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online