VIDEO/ Në tribunën VIP zë vend legjenda e klubit të Romës, Françesko Toti mbrërrin në “Air Albania“

0

Finalja e Ligës së Konferencës ka bërë bashkë yje të njohura të futbollit europian. Emra me një të shkuar të ndritur do të jenë të pranishëm në shkallët e “Air Albanias” për të ndjekur nga afër përballjen mes Romës dhe Fejnordit.

Në tribunën VIP tashmë ka zënë vend një legjendë e klubit verdhekuq. Bëhet fjalë për Françesko Totin. Është vetë ekipi Romës që ndan me tifozët pamjet nga momenti kur ish-kapiteni i tyre mbërrin në shkallët e “Air Albania“-s./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.