VIDEO/ Në gjendje të rëndë psikologjike, shihni imazhin e ditës së sotme nga Bayerni i Mynihut: Nuk kam parë kurrë diçka të tillë më parë

Bayern Munich i ka dhënë lamtumirën Ligës së Kampionëve mbrëmjen e së martës. Kampionët e Gjermanisë u eliminuan nga Villarreali dhe përfunduan pjesëmarrjen në këtë edicion të kompeticionit në çerekfinale. Pas fishkëllimës së fundit, trajneri Julian Nagelsmann pranoi se një rezultat i tillë ishte një zhgënjim për klubin.

Gazetari i “Sky Germany”, Florian Plettenberg, i cili ka ndjekur stërvitjen e sotme të Bajernit ka publikuar një video që tregon qartë gjendjen psikologjike të ekipit. Plettenberg postoi një video në të cilën mund të shihni një Nagelsmann të vetmuar, qartësisht të zhytur në mendime, duke ecur në fushën e terrenit stërvitor “Die Roten”. “Ecën vetëm, i menduar, zbathur pas stërvitjes. Nuk kam parë më parë diçka të tillë”, shkruan gazetari. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online