VIDEO/ Ndodh në shfaqjen e Markut dhe Joshua! I dridhet këmba në çdo sekondë, shihni Knock-Out që shkaktoi frikë

0

Mbrëmja e sotme rezervon një spektakël të vërtetë boksi. Në stadiumin 70 mijë vendësh të Tottenham-it shfaqja nisi me fitoren e Florian Markut dhe do të kulmojë me supersfidën mes Joshua-s dhe Usyk-ut. Boksierët që hyjnë në ring këtë mbrëmje nuk zhgënjejnë aspak fansat që kanë blerë biletën për të shijuar nga afër duelet, megjithëse nuk ka munguar as frika.

Callum Smith triumfoi kundër Lenin Castillo-s, të cilin e hodhi përtokë me një knock out të frikshëm. Pas një të djathte të marrë në fytyrën e tij. Castillo gjendet në tapet në gjendje të rëndë, me këmbët që i dridhen në çdo sekondë. Menjëherë arbitri ka ndërprerë përballjen dhe është munduar të ndihmojë Castillo-n./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.