VIDEO/ Myrto Uzuni nuk të fal para portës, e thotë Granada me golat e shënuara

Myrto Uzuni po përgatitet për sezonin e ri dhe duket se po gëzon një formë mjaft të mirë. Sulmuesi shqiptar nuk e ka humbur nuhatjen përpara portës dhe këtë e tregon vetë Granada me golat e shënuar.

Klubi spanjoll ka shpërndarë një video në faqen zyrtare në “Facebook”, ku tregon aftësitë e shënuese të Uzunit. Sulmuesi nga Berati nuk fal përpara porte, duke qenë i saktë në të gjitha goditjet e tij përballë portierit. /Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online