Browsing Tag

italy U21

VIDEO | Muaj “thatësirë”, Kutrone rikthehet te goli

Italia U21 ka shënuar dhe golin e dytë përballë Belgjikës. Ka qenë sulmuesi i Milanit, Patrik Kutrone, ai që ka gjetur rrugën e rrjetës për “Axurrët”. Në minutën e 53’, numri 9 i Italisë merr një pasim të bukur nga mesfushori Pelegrini dhe…