VIDEO/ Momenti kur Bajerni duhej “të linte ndeshjen”, Di Maria dhe Nejmar nuk kishin mëshirë

0

Bajerni arriti të fitonte në shifrat 0-1 në transfertën e PSG, por do të eliminohej nga Champions League pas humbjes së parë 2-3.

Ajo që është parë në fushën e lojës ishte spektakli i yjeve të PSG ku Nejmar do të shkëlqente me mënyrën sesi e interpreton futbollin. Më poshtë gjeni edhe një moment ku Nejmar së bashku me Di Maria e kthejnë stadiumin në teatër magjepsës dhe ku Bajerni duhej të linte fushën. /Sport Ekspres/

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.