VIDEO/ Modelja parashikon fituese Anglinë, gazetari bën veprimin e papritur në studio

Modelja shqiptare, Rea Cenkollari, ka qenë e ftuar ditën e sotme në studion e emisionit “Sport Magazine” në “Ora News”. Cenkollari ka bërë parashikimin e saj për duelin e mbrëmjes mes Çekisë dhe Anglisë, ku sheh fituese Kombëtaren e “tre luanëve”.

Një parashikim ky që i ka pëlqyer së tepërmi drejtuesit të emisionit, Altin Sulçes, që si tifoz i Anglisë bën veprimin e papritur. Sulçe shkon menjëherë në drejtim të modeles, duke i dhënë një përqafim e duke e përgëzuar për parashikimin e bërë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online