Video: Mici zyrtarisht i Shkëndijes, tetovarët janë unikë në prezantimet e tyre

0

Nuk kishte shumë dilema, pasi lajmi për kalimin e Gledi Micit te Shkëndija e Tetovës u publikua që mbrëmjen e djeshme. Mbrojtësi i krahut të majtë mbetej vetëm të prezantohej nga klubi tetovar. Një prezantim që erdhi para pak minutash.

Mici u afrua nga kampionët e Maqedonisë për të zënë vendin e lënë bosh nga Ardian Cuculi, i larguar në fund të sezonit. Një lajm i keq për kuqezinjtë është se ish-futbollisti i Skënderbeut nuk mund të luajë në Champions League. Megjithatë, afrimi i tij është një goditje mjaft e zgjuar nga tetovarët.

Shkëndija i ka kushtuar një rëndësi të veçantë prezantimit të tij dhe mënyra e zyrtarizimit të Micit te skuadra shqiptare është mjaft i veçantë. Zyra e shtypit e Shkëndijes së Tetovës është absolutisht më e mira e ekipeve shqiptare.

 

 

 

 

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.