VIDEO/ Me duar dhe me trup si në MMA! Fernandinho turpërohet, nuk e ndal dot Mount me të gjitha mënyrat

0

Chelsea është përballur kundër Manchester City-t për FA Cup, me londinezët që arritën të kualifikoheshin në fazën e fundit pas fitores në shifrat 1-0. Trajneri Tuchel është duke u mbështetur tek talentet e rinj dhe Mount është thesari i ekipit.

Në një prej videove që është shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale tregohet saktësisht klasi i këtij lojtari. Fernandiho provoi që të ndalte me të gjitha mënyrat, duke provuar duart dhe trupin si të bëhej fjalë për MMA, por sërish Mount arriti që ta kalonte. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.