VIDEO/ Mbappe bën mëkatin më të madh, i mohon Neymar atë që do të quhej asisti më i bukur i historisë së futbollit

Pritej që ndeshja mes PSG dhe Troyes të ishte e lehtë, por nuk rezultoi e tillë. Miqtë e vendosën jo pak në vështirësi gjigandin francez, që arriti të fitonte me shifrat 4-3. Por ky takim mund të mbahej mend për asistin më të bukur të historisë së futbollit. Neymar prodhoi artin e driblimit dhe më pas shpiku një pasim mbreslënës, por Mbappe ka mëkatuar jo pak në atë moment, pasi e shpërdoroi rastin. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online