VIDEO/ Mario Baloteli merr sërish protagonzmin te Monza, tund rrjetë dhe nis festën si “i çmendur“

0

Monza fitoi 0-3 dhe tashmë ndodhet në vendin e tretë në Seria B. Mario Balotelli ishte sërish protagonist më skuadrën në pronësi të Berlusconit. Ai shënoi golin e parë ta takimit në minutën e 73-të dhe festoi si i çmendur.

Goli erdhi dhjetë minuta pasi Balotelli u aktivizua në minutën e lojës, duke treguar që e ka seriozisht ngjitjen në ligën kryesore. Berlusconi dhe Galiani e kanë mjaft te qartë objektivin e tyre, duke zëvendësuar ekipin legjendar të Milanit me atë të Monzës./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.