VIDEO/ Manchester United po prek fundin, janë duke u mposhtur edhe nga Omonia

Manchester United po kalon një periudhë të vështirë edhe këtë sezon. “Djajtë e kuq” nuk po bindin me lojën e tyre dhe rezultatet shpesh herë kanë qenë zhgënjyese. Skuadra angleze po has vështirësi edhe në Qipro, aty ku është duke humbur 1-0 nga Omonia.

Ndeshja është zhbllokuar në minutën e 34-t, kur vendasit finalizuan me gol një kundërsulm të shpejtë. Karim Ansarifardi ishte personi që shtyu topin në rrjetë, duke befasuar kështu Manchester United-in./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online