Askush nuk del dot kundër natyrës! Dorëzohet edhe “Zoti” i futbollit, doktorët kanë në dorë tërheqjen nga futbollit të Zlatan Ibrahimovic

0

Pavarësisht se vazhdon të jetë lojtar i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç nuk ka luajtur asnjë ndeshje në këtë sezon. Sulmuesi suedez vazhdon të jetë i dëmtuar, çka mund të sjelli fundin e karrierës përkundër vullnetit të tij.

Edhe pse deklaroi se do të vazhdojë të luajë futboll dhe pas moshës 40 vjeç, duket se në janar mund të mbarojë gjithçka në aspektin sportiv për Zlatan Ibrahimoviç. Lideri i Milanit u ka deklaruar drejtuesve se nëse nuk merr përgjigje pozitive nga doktorët do të largohet në janar nga skuadra. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.