Ten Hag e la jashtë në humbjen 6-3 për shkak të emrit, Scholes: Më keq kur e fut Cristiano Ronaldo-n në një ndeshje të së enjtes në mbrëmje

0

Cristiano Ronaldo nuk luajti asnjë minutë të vetme ndaj Manchester City. Trajneri Ten Hag u shpreh se nuk e aktivizoi portugezin në pjesën e dytë për shkak të emrit, duke parë shifrat e thelluara nga rivali i përjetshëm.

Ndërkohë Ronaldo e nisi si titullar takimin e sotëm ndaj Omonias dhe për Paul Scholes, kjo nuk përbën logjikë: “Është më keq për emrin e Ronaldos ta aktivizosh në një ndeshje të së enjtes në Europa League. Ky njeri është yll i madh”, tha Scholes. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.